Villa In Jan Thiel With Private Pool
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A 3 hálószobás Villa In Jan Thiel With Private Pool Willemstad közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a 6 percnyi sétára található WannaBike Curacao.
A Duikcentrum van de Ven nagyjából 600 méterre, a Willemstad pedig hozzávetőlegesen 7 km-re helyezkedik el a Willemstad városi villától. A 2 fürdőszobás villa 2 km-es távolságra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Mambo Beach Boulevard. A Villa In Jan Thiel With Private Pool nagyjából egy 10 perces kocsiútra található az olyan családbarát helyektől, mint a Curacaói Tengeri Akvárium.
A villa kertre néző kilátást biztosít. A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Fürdőlepedőket szintén a rendelkezésére bocsátanak.
A Willemstad városi szállás biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, amely elektromos vízforralót, hűtőt és sütőt foglal magába. A vendégek vacsorázhatnak az ingatlantól 1 km-re található Equus vendégszeretetét élvezve. A Kaya Zinfandel buszmegállótól továbbá szomszédságában van a Willemstad városi ingatlan.
- Helyi látnivalók
- Club de Leglo1000 m
- On Spanish waters from store1,4 km
- Hofi Granville300 m
- Curacao Wakeboard School1,9 km
- Salina Jan Thiel1,3 km
- Sacha en Alex200 m
- Vista Royal1,7 km
- WannaBike Curacao300 m
- Parokia La Birgen di Altagracia1,9 km
- Repülőterek
- Curacao nemzetkozi repuloter17 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában pótágy nem elérhető.
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Villa In Jan Thiel With Private Pool milyen messze van a Curacao nemzetkozi repülőtértől?
A Curacao nemzetkozi repülőtér és a Villa In Jan Thiel With Private Pool között 20 km távolság van. - ❓
A Villa In Jan Thiel With Private Pool konyhával berendezett?
A Villa In Jan Thiel With Private Pool felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Villa In Jan Thiel With Private Pool fogad háziállatokat?
A Villa In Jan Thiel With Private Pool nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
Willemstad nevezetességei közé tartozik a Curacaói Tengerészeti Múzeum és a Beekenburg-erőd, amelyek 6 km-re, illetve 3 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül az Emma Királynő híd (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.